1. خانه
  2. /
  3. مقاله
  4. /
  5. کادو برای سرباز

کادو برای سرباز

مقالهمقاله مردانه

به عنوان مقدمه باید بگم که:

امروز نوبت آنالیز کادو برای سربازاست. جوونایی که بهترین روزهای عمرشونو یا دارن تو خدمت میگذرونن یا به انتظارش. تازه خدا میدونه چقدر وقتشون تلف میشه و چه فرصت هایی رو این وسط از دست میدن. به جرأت میگم که این اغراق نیست! تصور کنید یه جوون کم سن و سال هستین و حالا دقیقا تو اوج اون زمانیکه به عنوان یک مرد، با بار توقعاتی که جامعه بهتون تحمیل کرده، میخواید هرچی سریعتر برای خودتون یک زندگی بسازید و وضعی بهم بزنید و… کلی شور، هیجان، استرس … این وسط، صرفا فکر کردن به سربازی، یه سطل آب یخه که میریزه رو سرتون! تازه نباید جیکتونم دربیاد، چونکه شما مردید! نه، باید از چیزی بترسید، نه، غصه ای بخورید و نه، احساسی نشون بدید!

اینارو گفتیم تا…

تا اینکه یکم برید تو قالب اون مردی که کنارتونه. اگر براتون یاره و معشوق، به درد دلش برسید! تنهاش نذارید. اون نمیتونه این دردها رو حتی به زبونش بیاره، اما شک نکنید که ترسای زیادی تو دلش لونه کردن. ترس از اینکه شما رو از دست بده… ترس از اینکه از زندگیش عقب بیوفته، که البته منطقی هم هست. تو این دوسال نمیتونه کار درست و حسابی راه بندازه و بدتر از اون اگر که کاری داشته تا به الان، با سربازی رفتنش قاعدتا یا اون کار رو از دست میده یا اینکه بشدت توی اون کار افت میکنه!

حالا اگر اون مرد برادرتونه در نظر داشته باشید علی رغم همه چیزایی که گفتیم، هرچقدر هم خواهر برادری تو سر و کله هم زده باشید، الان غم عالم به دلش نشسته که قراره از خانوادش دور بیوفته. نمیتونه مراقبتون باشه و هزارتا فکر منفی دیگه داره اذیتش میکنه . حالا من شخصا ازتون تشکر میکنم که امروز اینجایید و دارید به این فکر میکنید که چطوری عزیزتون رو خوشحال کنید و تو سختیش شریک بشید.

پس بیایید باهم ببینیم کادو برای سرباز چی باشه خوبه ؟

البته تا یادم نرفته بهتون بگم که اون سرباز قرار نیست حتما یه سربازی باشه که داره دوره وظیفش رو طی میکنه، نه! اون سربازی که دوره سربازیشو تموم کرده هم شایسته هدیه ست. اونم یه هدیه خوب! مثل هدیه پایان خدمت!

اون مردی هم که سالهاست تو مراکز نظامی خدمت میکنه، یعنی سالهاست که این روزای سخت سربازی رو داره هی دوباره و دوباره تکرار می‌کنه، حتما لایق یک کادو برای روز سربازه! که مثلا تو روز سرباز با اون کادو غافلگیر بشه یا صرفا با یک قدردانی، بفهمه که کار و زحمتش دیده میشه. هرچند تو محل کارش حتما این عمل رو به جا میارن و حتی و هزار و یک جور هم ازش تقدیرمیشه اما، شک نکنید که به عنوان مادر، همسر، یا فرزند اون آدم، کادو شما قراره بیشترین خوشحالی رو به قلبش بیاره. تازه از اینش نگم که وقتی تو این موقعیت‌ها از آقایون تقدیر میشه، حس اون جنگجویی رو پیدا میکنن که سر امپراطور بزرگترین امپراطوری دنیارو تو دستاش گرفته!

کادو برای سرباز، به وقت اعزام !

خب، حالا بگم براتون از اینکه وقتی دارید عزیزتون رو راهی میکنید باید چیا بدید بهش؟ اولا که محدودیت هاش رو بشناسید. یعنی اول از همه، ببینید که چه چیزایی رو میتونه با خودش ببره و چه چیزهایی رو نمیتونه. چون برای بردن وسایل، خصوصا توی شهرهای دیگه، براشون محدودیتهای زیادی قرار میدن. پس اگر نتونه چیزهایی رو که براش گذاشتید ببره، ضدحال بدی میشه برای جفتتون!

حالا از بین چیزای معقولی که میتونید هدیه بدید، من براتون چندتا مثال میارم اینجا .

ماگ ! مهمترین و  ساده ترین چیزی که میتونید بدید بهش. چون، انقدر کاربردیه و دم دستی که باعث میشه همه اون روزها یا ساعت‌های کارش رو با عشق بگذرونه.

پتو مسافرتی و ملحفه هم جزو چیزای بدردبخوریه که میتونه با خودش ببره. پس غافل نشید ازش. خصوصا شبا که دلتنگ میشه، با بغل گرفتنش حتما حالش بهتر میشه.

خوراکی های خشک، دقت کنید فقط خوراکی های خشک رو اجازه دارن که باخودشون ببرن. یعنی حتی آبمیوه رو هم باید بندازن دور و بعد حرکت کنن. پس، حواستون باشه و البته، از این موقعیت به نحو احسن استفاده کنید. کلی خوراکی خشک براش تزیین کنید و بعد راهیش کنید…

اخرین آیتمی که میتونم راهنماییتون کنم اینه که با توجه به محدودیت ها، لباس هم گزینه خیلی خوبیه. براش لباس و جوراب و… بذارید تا اونجا با دیدنشون و استفاده ازشون، بین تون یه پیوند خوب برقرار بشه . به علاوه این مورد که با اون حجم فعالیتی که میکنن، هر چی لباس بیشتر داشته باشن، راحتترن.

دو مورد هشداری هم بهتون میگم :

آیتم های زینتی و نامه و… معمولا نمیتونن ببرن. پس تو دوران آموزشی که خیلی سفت و سختتر از حالت عادی هم هست، حواستونو بیشتر جمع کنید .

به اضافه این مورد که هر وسیله ای براشون میذارید، بدونید که به هیچ عنوان، تیز و خطرناک نباشه! از این قبیل وسایل، فقط میتونید یه چیزی مثل نخ و سوزن بدید بهشون، چون اونجا زیاد لازمشون میشه.

اگر از همه این موارد هم بگذریم، تو این دوران، بهترین هدیه ای که میشه  بهشون بدید، توجهه! حواستون باشه حتما که تو این یکی دوماهی که هنوز عادت نکردن و سختتر هم میگذره، حتما حتما در دسترس باشید. اونا بشدت تایم زنگ زدنشون محدوده . تازه اون زنگه رو هم با صدتا بدبختی و مصیبت میزنن. تو صف های طولانی با هزارتا آدم جورواجور که نمیذارن اصلا دو دیقه با خیال راحت حرف بزنه و… پس حواستون به گوشیاتون باشه که تا زنگ زدن بتونین باهم حرف بزنید و حتما اون تایم رو براش خالی کنید، یکجایی برید که خیلی سر وصدا نباشه و خلاصه  هر جوری که میتونید نشون بدید بهشون که چقدر براتون اهمیت دارن.

کادو برای سرباز، حین انجام وظیفه…

حالا تو این دوران دیگه دستتون بازه. یا امریه‌ای میرن و میان خونه شون یا بالاخره تایم آزادی دارن که بتونید ببینید همو. تو این فاصله ها براش سنگ تموم بذارید. بهش هر کادویی که دلتون خواست بدید و از هر لحظه استفاده کنید. مثلا وقتیکه بعد از یه تایم سخت، میاد خونه، سوپرایزش کنید و اگر خواستید، از این هدیه ها هم ایده بگیرید:

ایده های مثل:

ماگ: که اندر فوایدش زیاد گفتیم و میگذریم ازش…

عطر و اسپری: این مورد که همیشه لازمه و همیشه هم بکار میاد. در رابطه با اثرگذاریش رو طرف هم باید بهتون یادآوری کنم که بوها خاطره هارو حمل میکنن… طرف‌تون، هروقتی، هرجایی، این بو رو حس کنه، یاد شما میوفته و اینکه چجوری کنارش بودید! پس، اصلا قدرتشو دست کم نگیرید.

دفترچه های خاطرات و پلنر و اسکرپ بوک و…: این آیتم ها واقعا جالب و هیجان انگیزن و همینطور، کارآمد. خصوصا برای این تایمی که توش هستن و باید هم فکرشون رو خالی کنن، هم بهش جهت بدن!  باید زندگیشونو حسابی سروسامون بدن و این راه، بهترین روش برای اینه که حداقل یه پلنی برای زندگی شون داشته باشن. همچنین از خاطرات این روزها بنویسن. بنویسن تا مثلا یکجایی که خودشون هم حضور نداشتن که از چک تو گوش فرمانده زدناشون بگن، دفتر خودش حرفارو بزنه!

آلبوم ها ، کارت پستال‌ها و نامه های دست ساز: با عکساتون، با عکسای سربازیش،خاطره‌های قدیمی، با هرچیزی که به ذهنتون میرسه، میتونید موندنی ترین هدیه رو براش بسازید و بدونید که این حرکت واقعا تو قلب آدما حک میشه. پس، اگر برای اینکار زمان بذارید، ارزششو داره.

بازی: شطرنج و تخته یا هرچیزی که باهاش خوبه. هم سرگرمش میکنه و کاملا بدرد بخوره. هم اینکه هروقت بازی کرد و خندید و بهش خوش گذشت و شما حتی کنارش هم نبودید، باز اون رو مدیون شما میدونه قلبش. قلب آدم هم که هیچ وقت دلیل شادیاشو فراموش نمیکنه، میکنه؟

 

کادو برای سربازی که بالاخره تموم کرده!

آخ آخ …! پس بالاخره تموم کرده! برید حسابی بهش برسید که اون قله رو فتح کرده! یا بهتر بگم، همو کله هه تو دستشه الان! واقعا کار سختی رو توی مدت طولانی انجام داده و حالا واقعا به قدرشناسی نیاز داره. ولی یک کشور و یک جهان که نمیان دست بوسش، درسته!؟ پس، شما دارید اون لطف و بهش میکنید و الان براش به اندازه‌ی یک دنیا ارزش دارید. نه که بگیم آقایون دنبال این چیزان ها، نه، ولی این قدرشناسیه خیلی مهمه. چون، همونطور که هممون میدونیم، واقعا ظلم کشیدن تو این مدت. پس میخواید خستگی از تنشون بیرون کنید. بنظر من که دیگه شما هم آزاد شدید. هر چی که دوست دارن یا هرچیزی که خودتون دوست دارین رو به عنوان کادو برای سرباز میتونید بدید بهشون.

وسایل کاربردی مثل:

ماگ و ظرف غذا و… برای برهه جدیدی که میخوان شروع کنن. یعنی اینارو با خودشون ببرن سرکار و…

فندک و مشتقات این شکلی که خدان! مثلا وقتی یه فندک زیپو یا یه فندک تزیین شده با خمیر پلیمری بهشون بدید، حتما خوششون میاد. چون حتی اگر اهل دود و این داستانا هم نباشن، حتما کلکسیونی نگهشون میدارن.تو همین خط که پیش بریم، استند و سیگار‌برگ و پیپ و زیر سیگاری و… هم عالی کار میکنن. حتما بهشون بهشون کنید.

ست اداری یا ست چرم هم گزینه‌ی مناسبیه. مخصوصا الان که میخواد بعد از دوسال دوباره وارد میدون شه!

وسایل بازی. این مورد هم عااالیه! مخصوصا که الان تا چند وقت میخوان استراحت کنن، حسابی میتونن ازش استفاده کنن.

اکسسوری هایی مثل دستبتند چرم، سنگ، مهره چوبی، طلا، زنجیر و انگشتر هم گزینه های خاص و درخشانین که براش میمونن به یادگار. حتی اگر اهل انداختن‌ اینجور‌چیزا هم نباشه، یجوری بالاخره استفادش میکنه. مثلا یا تو اتاقش به عنوان یه آیتم تزیینی نگه میداره یا حتما از آینه ماشین آویزونش میکنه .

اگر بخوایم لول هارو بالاتر بریم میرسیم به موارد هوشمند ودیجیتال و… که البته همشون هم گرون نیستن و میشه با قیمت های معقول و مناسبی، یکی از اون‌ها رو تهیه کرد. از ایرپاد گرفته تا جدیدترین کنسول های بازی! اینا دیگه بی شک دیوونشون میکنه!! اگر باز هم خواستید پیش برید و به اینا هم راضی نبودید، خصوصا برای عوض شدن هواش، براش یه مسافرت ترتیب بدید! اینا دیگه واقعا لاکچری و خوبن.

کادوهای فانتزی مثل:

اگر کادو عروسک هم بدید، خوشحال میشن. مخصوصا اگر خنده دار باشه و با نمک. اینجوری دیگه حتما یه هدیه دوست داشتنی میشه براشون. پس اصلا به این فکر نکنید که برای یه مرد مناسب نیست و… اونا هم دل دارن دیگه! زمان این داستانا سر اومده.

جا کلیدی و دریم کچر و … هم از اون آیتمهایی هستن که نباید بهشون بی‌توجهی کنید. میتونن کنار هر کادویی که میدید، حسابی غوغا کنن. چرا ؟ چون، یک آیتمایی مثل دریم کچر، خاصن و وقتی به طرفتون یک هدیه تازه می‌دید، براش خیلی جالب میشه . یا اینکه هدیه تون مثل یه جاکلیدی هرروز میتونه جلو چشمش باشه و این خیلی خوبه. تازه یه سری جاکلیدی‌ها هم انقدر نمکن که واقعا هرکسی خوشش میاد. مثل اینایی که ما براتون آوردیم، خنده دارن و وسط اعصاب خوردیاشون، وقتیکه که می‌بیننشون، بعضا یه خنده ای رو لبشون میاره و جدا، چی از این بهتر؟

موتور و ماشین کلکسیونی هم خیلی محبوبه بین آقایون. یعنی اگر از ماشین و موتو بدش نیاد، حتما عاشقش میشه. آخه معمولا برای آقایون این آیتم ها جذابن، همونقدریکه وسایل آرایشی و هرچیز زرق و برقی برای خانوما جذابه.

 

کادو برای یک همیشه سرباز  !!!

اینجور وقتا، بدونید که هر هدیه ای بدید مناسبه. اما اگر بخوام یک مورد به موارد قبلیم اضافه کنم، که حتما به این جا میخوره، اینه که براش یک ویدیو یا تابلویی درست کنید که توش از دستاوردهاش، کارهاش و خاطره هاش، یک ترکیب بینقص درست شده. این کار باز اون حس قدرتی که باید بهش یادآوری یشه رو میرسونه و به غیر از اون، بهشون اون انرژی و انگیزه ای رو میده که باهاش بتونن این روزهای پر تکرار رو سپری کنن.

 

 

 

ما را در شبکه‌های مختلف اجتماعی دنبال کنید

حتما kadoyar را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال کنید تا از تخفیف‌ها و جشنواره‌های ما مطلع شوید و همچنین از آخرین اخبار مربوط به کسب و کار ما با خبر باشید. برای ورود به صفحه ایستاگرام ما کلیک کنید.

منبع : فروشگاه اینترنتی کادویار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نوشتهٔ بعدی
هدیه برای نوجوونا
نوشتهٔ پیشین
روز سینما
  1. خانه
  2. /
  3. مقاله
  4. /
  5. کادو برای سرباز

کادو برای سرباز

بروزرسانی و نوشته شده در :

برچسب‌ها :

مقالهمقاله مردانه

به عنوان مقدمه باید بگم که:

امروز نوبت آنالیز کادو برای سربازاست. جوونایی که بهترین روزهای عمرشونو یا دارن تو خدمت میگذرونن یا به انتظارش. تازه خدا میدونه چقدر وقتشون تلف میشه و چه فرصت هایی رو این وسط از دست میدن. به جرأت میگم که این اغراق نیست! تصور کنید یه جوون کم سن و سال هستین و حالا دقیقا تو اوج اون زمانیکه به عنوان یک مرد، با بار توقعاتی که جامعه بهتون تحمیل کرده، میخواید هرچی سریعتر برای خودتون یک زندگی بسازید و وضعی بهم بزنید و… کلی شور، هیجان، استرس … این وسط، صرفا فکر کردن به سربازی، یه سطل آب یخه که میریزه رو سرتون! تازه نباید جیکتونم دربیاد، چونکه شما مردید! نه، باید از چیزی بترسید، نه، غصه ای بخورید و نه، احساسی نشون بدید!

اینارو گفتیم تا…

تا اینکه یکم برید تو قالب اون مردی که کنارتونه. اگر براتون یاره و معشوق، به درد دلش برسید! تنهاش نذارید. اون نمیتونه این دردها رو حتی به زبونش بیاره، اما شک نکنید که ترسای زیادی تو دلش لونه کردن. ترس از اینکه شما رو از دست بده… ترس از اینکه از زندگیش عقب بیوفته، که البته منطقی هم هست. تو این دوسال نمیتونه کار درست و حسابی راه بندازه و بدتر از اون اگر که کاری داشته تا به الان، با سربازی رفتنش قاعدتا یا اون کار رو از دست میده یا اینکه بشدت توی اون کار افت میکنه!

حالا اگر اون مرد برادرتونه در نظر داشته باشید علی رغم همه چیزایی که گفتیم، هرچقدر هم خواهر برادری تو سر و کله هم زده باشید، الان غم عالم به دلش نشسته که قراره از خانوادش دور بیوفته. نمیتونه مراقبتون باشه و هزارتا فکر منفی دیگه داره اذیتش میکنه . حالا من شخصا ازتون تشکر میکنم که امروز اینجایید و دارید به این فکر میکنید که چطوری عزیزتون رو خوشحال کنید و تو سختیش شریک بشید.

پس بیایید باهم ببینیم کادو برای سرباز چی باشه خوبه ؟

البته تا یادم نرفته بهتون بگم که اون سرباز قرار نیست حتما یه سربازی باشه که داره دوره وظیفش رو طی میکنه، نه! اون سربازی که دوره سربازیشو تموم کرده هم شایسته هدیه ست. اونم یه هدیه خوب! مثل هدیه پایان خدمت!

اون مردی هم که سالهاست تو مراکز نظامی خدمت میکنه، یعنی سالهاست که این روزای سخت سربازی رو داره هی دوباره و دوباره تکرار می‌کنه، حتما لایق یک کادو برای روز سربازه! که مثلا تو روز سرباز با اون کادو غافلگیر بشه یا صرفا با یک قدردانی، بفهمه که کار و زحمتش دیده میشه. هرچند تو محل کارش حتما این عمل رو به جا میارن و حتی و هزار و یک جور هم ازش تقدیرمیشه اما، شک نکنید که به عنوان مادر، همسر، یا فرزند اون آدم، کادو شما قراره بیشترین خوشحالی رو به قلبش بیاره. تازه از اینش نگم که وقتی تو این موقعیت‌ها از آقایون تقدیر میشه، حس اون جنگجویی رو پیدا میکنن که سر امپراطور بزرگترین امپراطوری دنیارو تو دستاش گرفته!

کادو برای سرباز، به وقت اعزام !

خب، حالا بگم براتون از اینکه وقتی دارید عزیزتون رو راهی میکنید باید چیا بدید بهش؟ اولا که محدودیت هاش رو بشناسید. یعنی اول از همه، ببینید که چه چیزایی رو میتونه با خودش ببره و چه چیزهایی رو نمیتونه. چون برای بردن وسایل، خصوصا توی شهرهای دیگه، براشون محدودیتهای زیادی قرار میدن. پس اگر نتونه چیزهایی رو که براش گذاشتید ببره، ضدحال بدی میشه برای جفتتون!

حالا از بین چیزای معقولی که میتونید هدیه بدید، من براتون چندتا مثال میارم اینجا .

ماگ ! مهمترین و  ساده ترین چیزی که میتونید بدید بهش. چون، انقدر کاربردیه و دم دستی که باعث میشه همه اون روزها یا ساعت‌های کارش رو با عشق بگذرونه.

پتو مسافرتی و ملحفه هم جزو چیزای بدردبخوریه که میتونه با خودش ببره. پس غافل نشید ازش. خصوصا شبا که دلتنگ میشه، با بغل گرفتنش حتما حالش بهتر میشه.

خوراکی های خشک، دقت کنید فقط خوراکی های خشک رو اجازه دارن که باخودشون ببرن. یعنی حتی آبمیوه رو هم باید بندازن دور و بعد حرکت کنن. پس، حواستون باشه و البته، از این موقعیت به نحو احسن استفاده کنید. کلی خوراکی خشک براش تزیین کنید و بعد راهیش کنید…

اخرین آیتمی که میتونم راهنماییتون کنم اینه که با توجه به محدودیت ها، لباس هم گزینه خیلی خوبیه. براش لباس و جوراب و… بذارید تا اونجا با دیدنشون و استفاده ازشون، بین تون یه پیوند خوب برقرار بشه . به علاوه این مورد که با اون حجم فعالیتی که میکنن، هر چی لباس بیشتر داشته باشن، راحتترن.

دو مورد هشداری هم بهتون میگم :

آیتم های زینتی و نامه و… معمولا نمیتونن ببرن. پس تو دوران آموزشی که خیلی سفت و سختتر از حالت عادی هم هست، حواستونو بیشتر جمع کنید .

به اضافه این مورد که هر وسیله ای براشون میذارید، بدونید که به هیچ عنوان، تیز و خطرناک نباشه! از این قبیل وسایل، فقط میتونید یه چیزی مثل نخ و سوزن بدید بهشون، چون اونجا زیاد لازمشون میشه.

اگر از همه این موارد هم بگذریم، تو این دوران، بهترین هدیه ای که میشه  بهشون بدید، توجهه! حواستون باشه حتما که تو این یکی دوماهی که هنوز عادت نکردن و سختتر هم میگذره، حتما حتما در دسترس باشید. اونا بشدت تایم زنگ زدنشون محدوده . تازه اون زنگه رو هم با صدتا بدبختی و مصیبت میزنن. تو صف های طولانی با هزارتا آدم جورواجور که نمیذارن اصلا دو دیقه با خیال راحت حرف بزنه و… پس حواستون به گوشیاتون باشه که تا زنگ زدن بتونین باهم حرف بزنید و حتما اون تایم رو براش خالی کنید، یکجایی برید که خیلی سر وصدا نباشه و خلاصه  هر جوری که میتونید نشون بدید بهشون که چقدر براتون اهمیت دارن.

کادو برای سرباز، حین انجام وظیفه…

حالا تو این دوران دیگه دستتون بازه. یا امریه‌ای میرن و میان خونه شون یا بالاخره تایم آزادی دارن که بتونید ببینید همو. تو این فاصله ها براش سنگ تموم بذارید. بهش هر کادویی که دلتون خواست بدید و از هر لحظه استفاده کنید. مثلا وقتیکه بعد از یه تایم سخت، میاد خونه، سوپرایزش کنید و اگر خواستید، از این هدیه ها هم ایده بگیرید:

ایده های مثل:

ماگ: که اندر فوایدش زیاد گفتیم و میگذریم ازش…

عطر و اسپری: این مورد که همیشه لازمه و همیشه هم بکار میاد. در رابطه با اثرگذاریش رو طرف هم باید بهتون یادآوری کنم که بوها خاطره هارو حمل میکنن… طرف‌تون، هروقتی، هرجایی، این بو رو حس کنه، یاد شما میوفته و اینکه چجوری کنارش بودید! پس، اصلا قدرتشو دست کم نگیرید.

دفترچه های خاطرات و پلنر و اسکرپ بوک و…: این آیتم ها واقعا جالب و هیجان انگیزن و همینطور، کارآمد. خصوصا برای این تایمی که توش هستن و باید هم فکرشون رو خالی کنن، هم بهش جهت بدن!  باید زندگیشونو حسابی سروسامون بدن و این راه، بهترین روش برای اینه که حداقل یه پلنی برای زندگی شون داشته باشن. همچنین از خاطرات این روزها بنویسن. بنویسن تا مثلا یکجایی که خودشون هم حضور نداشتن که از چک تو گوش فرمانده زدناشون بگن، دفتر خودش حرفارو بزنه!

آلبوم ها ، کارت پستال‌ها و نامه های دست ساز: با عکساتون، با عکسای سربازیش،خاطره‌های قدیمی، با هرچیزی که به ذهنتون میرسه، میتونید موندنی ترین هدیه رو براش بسازید و بدونید که این حرکت واقعا تو قلب آدما حک میشه. پس، اگر برای اینکار زمان بذارید، ارزششو داره.

بازی: شطرنج و تخته یا هرچیزی که باهاش خوبه. هم سرگرمش میکنه و کاملا بدرد بخوره. هم اینکه هروقت بازی کرد و خندید و بهش خوش گذشت و شما حتی کنارش هم نبودید، باز اون رو مدیون شما میدونه قلبش. قلب آدم هم که هیچ وقت دلیل شادیاشو فراموش نمیکنه، میکنه؟

 

کادو برای سربازی که بالاخره تموم کرده!

آخ آخ …! پس بالاخره تموم کرده! برید حسابی بهش برسید که اون قله رو فتح کرده! یا بهتر بگم، همو کله هه تو دستشه الان! واقعا کار سختی رو توی مدت طولانی انجام داده و حالا واقعا به قدرشناسی نیاز داره. ولی یک کشور و یک جهان که نمیان دست بوسش، درسته!؟ پس، شما دارید اون لطف و بهش میکنید و الان براش به اندازه‌ی یک دنیا ارزش دارید. نه که بگیم آقایون دنبال این چیزان ها، نه، ولی این قدرشناسیه خیلی مهمه. چون، همونطور که هممون میدونیم، واقعا ظلم کشیدن تو این مدت. پس میخواید خستگی از تنشون بیرون کنید. بنظر من که دیگه شما هم آزاد شدید. هر چی که دوست دارن یا هرچیزی که خودتون دوست دارین رو به عنوان کادو برای سرباز میتونید بدید بهشون.

وسایل کاربردی مثل:

ماگ و ظرف غذا و… برای برهه جدیدی که میخوان شروع کنن. یعنی اینارو با خودشون ببرن سرکار و…

فندک و مشتقات این شکلی که خدان! مثلا وقتی یه فندک زیپو یا یه فندک تزیین شده با خمیر پلیمری بهشون بدید، حتما خوششون میاد. چون حتی اگر اهل دود و این داستانا هم نباشن، حتما کلکسیونی نگهشون میدارن.تو همین خط که پیش بریم، استند و سیگار‌برگ و پیپ و زیر سیگاری و… هم عالی کار میکنن. حتما بهشون بهشون کنید.

ست اداری یا ست چرم هم گزینه‌ی مناسبیه. مخصوصا الان که میخواد بعد از دوسال دوباره وارد میدون شه!

وسایل بازی. این مورد هم عااالیه! مخصوصا که الان تا چند وقت میخوان استراحت کنن، حسابی میتونن ازش استفاده کنن.

اکسسوری هایی مثل دستبتند چرم، سنگ، مهره چوبی، طلا، زنجیر و انگشتر هم گزینه های خاص و درخشانین که براش میمونن به یادگار. حتی اگر اهل انداختن‌ اینجور‌چیزا هم نباشه، یجوری بالاخره استفادش میکنه. مثلا یا تو اتاقش به عنوان یه آیتم تزیینی نگه میداره یا حتما از آینه ماشین آویزونش میکنه .

اگر بخوایم لول هارو بالاتر بریم میرسیم به موارد هوشمند ودیجیتال و… که البته همشون هم گرون نیستن و میشه با قیمت های معقول و مناسبی، یکی از اون‌ها رو تهیه کرد. از ایرپاد گرفته تا جدیدترین کنسول های بازی! اینا دیگه بی شک دیوونشون میکنه!! اگر باز هم خواستید پیش برید و به اینا هم راضی نبودید، خصوصا برای عوض شدن هواش، براش یه مسافرت ترتیب بدید! اینا دیگه واقعا لاکچری و خوبن.

کادوهای فانتزی مثل:

اگر کادو عروسک هم بدید، خوشحال میشن. مخصوصا اگر خنده دار باشه و با نمک. اینجوری دیگه حتما یه هدیه دوست داشتنی میشه براشون. پس اصلا به این فکر نکنید که برای یه مرد مناسب نیست و… اونا هم دل دارن دیگه! زمان این داستانا سر اومده.

جا کلیدی و دریم کچر و … هم از اون آیتمهایی هستن که نباید بهشون بی‌توجهی کنید. میتونن کنار هر کادویی که میدید، حسابی غوغا کنن. چرا ؟ چون، یک آیتمایی مثل دریم کچر، خاصن و وقتی به طرفتون یک هدیه تازه می‌دید، براش خیلی جالب میشه . یا اینکه هدیه تون مثل یه جاکلیدی هرروز میتونه جلو چشمش باشه و این خیلی خوبه. تازه یه سری جاکلیدی‌ها هم انقدر نمکن که واقعا هرکسی خوشش میاد. مثل اینایی که ما براتون آوردیم، خنده دارن و وسط اعصاب خوردیاشون، وقتیکه که می‌بیننشون، بعضا یه خنده ای رو لبشون میاره و جدا، چی از این بهتر؟

موتور و ماشین کلکسیونی هم خیلی محبوبه بین آقایون. یعنی اگر از ماشین و موتو بدش نیاد، حتما عاشقش میشه. آخه معمولا برای آقایون این آیتم ها جذابن، همونقدریکه وسایل آرایشی و هرچیز زرق و برقی برای خانوما جذابه.

 

کادو برای یک همیشه سرباز  !!!

اینجور وقتا، بدونید که هر هدیه ای بدید مناسبه. اما اگر بخوام یک مورد به موارد قبلیم اضافه کنم، که حتما به این جا میخوره، اینه که براش یک ویدیو یا تابلویی درست کنید که توش از دستاوردهاش، کارهاش و خاطره هاش، یک ترکیب بینقص درست شده. این کار باز اون حس قدرتی که باید بهش یادآوری یشه رو میرسونه و به غیر از اون، بهشون اون انرژی و انگیزه ای رو میده که باهاش بتونن این روزهای پر تکرار رو سپری کنن.

 

 

 

ما را در شبکه‌های مختلف اجتماعی دنبال کنید

حتما kadoyar را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال کنید تا از تخفیف‌ها و جشنواره‌های ما مطلع شوید و همچنین از آخرین اخبار مربوط به کسب و کار ما با خبر باشید. برای ورود به صفحه ایستاگرام ما کلیک کنید.

منبع : فروشگاه اینترنتی کادویار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نوشتهٔ بعدی
هدیه برای نوجوونا
نوشتهٔ پیشین
روز سینما
فهرست
خانه
پروفایل
سبد خرید
جستجو